Loader Resmi

HAKKIMIZDA

1982 yılında ahşap ambalaj ve kereste sektörüne giriş yapan Hayrettin Daldal, 1986 yılında Daldal Ticaret olarak kendi firmasında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın ana prensibi müşterilerine her zaman ‘en hızlı ve en kaliteli hizmeti nasıl verebiliriz?’ olmuştur. 1996 yılında 600m² kapalı ve 500m²  açık alana sahip yeni bir atölyede devam eden Daldal Palet, 2000’li yıllara gelindiğinde, makineleşme ve teknolojinin ilerlemesi ve artan müşteri talepleri doğrultusunda daha da büyümeye devam etmiştir.  2000 yılında 1100m² kapalı ve 1500m² açık üretim alanında hizmetlerine devam etmiş, makine çeşitliliğini ve üretim kapasitesini arttırmıştır. 04 Mayıs 2004 tarih 25452 sayılı Resmi Gazetede yayınlan “BİTKİ SAĞLIĞI ÖNLEMLERİNE YÖNELİK AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİNİN İŞARETLENMESİ HAKKINDA YÖNETMELİK”  ile ahşap ambalaj malzemelerinin ısıl işlem görmesi ve işaretlenmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu yönetmelik ile Daldal Palet, sektördeki gelişmeleri takip eden yapısı ile 2005 yılında ısıl işlem fırınını kurmuş ve ‘Ahşap Ambalaj Malzemesi İşaretleme izin Belgesi’ alarak kurutulmuş ve işaretlenmiş palet üretimine başlamıştır.

Hammadde olarak, Orman Genel Müdürlüğü tarafından ihale ile satışa sunulan tomruklar kullanılmaktadır. Genellikle çam tomruğu kullanmayı tercih eden Daldal Palet, isteğe göre farklı ağaç türleri de işleyebilmektedir.  Yıllık üretim kapasitesi 4500 m³ tomruk olan firmamız birçok sektörün ihtiyaç duyduğu palet ve ahşap ambalaj malzemelerini istenilen her ölçüde yapabilme becerisine sahiptir. Deneyimli personeli ile müşteri taleplerine en doğru ve hızlı çözümler üretebilen Daldal Palet’in hedefi, gelişen teknolojinin ışığında her yıl üretim kapasitesini arttırmak ve buna bağlı müşteri portföyünü geliştirmektir. Günlük 700 adet palet üretimi yapabilen Daldal Palet her zaman stokunda ürün bulundurmakta ve doğacak acil ihtiyaçlara çözüm üretebilmektedir.  Hizmet vermeye başladığı yıldan beri sektördeki ‘en iyi fiyat’ garantisini müşterilerine sunan Daldal Palet, bu konuda da müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. 

MİSYONUMUZ

Müşterilerinden gelen talepleri birebir hayata geçiren, zamanında ürün teslimatı, üstün kalitesi ve en uygun fiyat garantisi ile tercih edilen firma olmaktır.

Kurulduğu günden bugüne başta müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini ilke edinen, kalitesini gelişen teknoloji ile harmanlayarak günden güne daha da geliştiren, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve dürüstlüğü ile tanınan, üretim hacmini her geçen gün arttırarak sektöre yön veren bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknoloji ve yenilikleri sürekli takip etme prensibinden ödün vermeden üretim ve kalitesini sürekli yenileyen, müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutan, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile müşterilerine beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet veren firma olmaktır.